قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات وبسایت دیجی تاتس:

– وبسایت “دیجی تاتس” با دامنه ی http://digituts.net، تارنمای رسمی شرکت “پیشگامان آریا گستر افزار” و "ایده پردازان پیشگام بهتا" است که به معرفی و نمایش تمامی محصولات تولیدی در قالب نمایش آنلاین، در کنار اخبار آن ها می پردازد.
آریا گستر افزار به عنوان یکی از چند ناشر دیجیتال برتر ایران، علاوه بر انتشار تمامی محصولات متنوع آموزشی در بازار کشور، از طریق وبسایت نیز محصولات را به مشتریان و علاقمندان ارائه می نماید.

– استفاده شما دوستان محترم از وب سایت شبکه یادگیری دیجیتال “دیجی تاتس” و اشتراک در دوره های آن به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
- خرید و اشتراک در دوره های وب سایت "دیجی تاتس" بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

– وب سایت شبکه یادگیری دیجیتال "دیجی تاتس” محصولات خود را که همگی دارای مجوز های لازم از مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد است، را از طریق وبسایت ارائه می دهد. با قیمت های مشخص در صفحه ی مربوط به هر دوره به علاوه ارائه تسهیلات خرید همچون امکان دریافت نسخه آفلاین و فایل پروژه های برخی دوره ها

– “دیجی تاتس” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و “دیجی تاتس” مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

– “دیجی تاتس” به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
– کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت آموزش آنلاین “دیجی تاتس” مقاصدی خارج از حوزه فعالیت های نرم افزاری و آموزشی را دنبال نکنند.

– سفارش محصول : کاربران با کلیک روی هر دوره آموزشی، ضمن ثبت نام در سایت امکان مشاهده ی کامل تمامی ویدیوهای دوره را خواهند داشت.

– پرداخت هزینه: پرداخت هزینه سفارشات به صورت پرداخت امن آنلاین از طریق درگاه های امن اینرتنتی بانک های معتبر کشور و به طور کاملا اتوماتیک صورت می گیرد.

– پشتیبانی : تمامی محصولات ما دارای پشتیبانی کامل نرم افزاری و راهنمایی های لازم است که به صورت های مختلف، تلفنی و ایمیلی انجام می شود.
– راههای ارتباطی : شماره تلفن های ۰۱۳۳۳۵۱۵۵۸۶ و ۰۱۳۳۳۳۴۰۸۳۹ و ۰۹۱۱۶۲۱۱۰۶۶ برای پشتیبانی و خرید دوره ها و سوالات احتمالی می باشند.

مالکیت مادی و معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “دیجی تاتس” در اختیار کامل گروه پیشگامان آریاگستر افزار و مسئولیت امور فنی و محتوای شبکه های اجتماعی این سایت با شرکت "ایده پردازان پیشگام بهتا" است.