قطعا Intel تنها بازیکن میدان تکنولوژی نیست که در حال امتحان تکنولوژی صفحه نمایش تاشو باشد اما نهایتاً در میان بزرگترین کمپانی های این زمینه هست. بر اساس گزارش وب سایت LetsGoDigital  جزئیاتی از دستگاه تلفن گونه ای ارائه شده که با خم شدن به یک تبلت کامل تبدیل می شود.

این اپلیکیشن ثبت شده توسط اینتل به قدری ارزشمند است که LetsGoDigital  فیلم های سه بعدی از طراحی هایی شامل طرح های نسخه ی آزمایشی ویندوز ۱۰ را در مورد آن ارائه کرده است. البته ما می دانیم که مایکروسافت هم اکنون در حال آماده سازی این سیستم عامل ویژه ی این موقعیت است.

گفته می شود این دستگاه از یک صفحه نمایش در امتداد سه پنل که روی هم خم می شوند بهره می برد. این صفحه نمایش وقتی کاملا تا شود دستگاه را به یک گوشی هوشمند تمام صفحه تبدیل می کند. وقتی یکی از پنل ها در سمت چپ تا می شود دستگاه مثل یک لپ تاپ کوچک با کیبورد لمسی کار می کند. در نهایت، دستگاه وقتی به طور کامل تا شود  به یک تبلت مجهز تبدیل می شود.

این دستگاه همچنین یک قلم نیز دارد که وقتی دستگاه بسته می شود بین خمیدگی های صفحه نمایش ها قرار میگیرد و بوسیله ی مگنت هایی در آن محل ثابت می ماند.

این نخستین باری نیست که می بینیم اینتل دستگاه های تا شو یا خم شونده با چندین نمایشگر را امتحان می کند. یک مرتبه یک گوشی هوشمند تاشو و مرتبه ی بعد دستگاه لپ تاپ هیبریدی بود که هر دو دارای دو نمایشگر مجزا بودند.

مطالعه
معرفی قابلیت های پیشرفته دوربین Galaxy S9

منبع: techradar.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید