پوشش تعداد آیتم های بیشتر

ابزار مجهز به فناوری AI گوگل امروز می تواند بیش از یک میلیارد آیتم را شناسایی کند. گوگل لنز که در سال گذشته وارد بازار شده است در نسخه ی ابتدایی خود فقط می توانست ۲۵۰ هزار آیتم را شناسایی کند.اما این قابلیت یک سال بعد، پس از تجهیز موتور شناسایی چشمی کاراکتر به قابلیت خواندن برچسبِ محصولات بیشتر به این حد از توانایی رسید. گوگل لنز با شناسایی متن می تواند روی تصویر بیشتر کالاها نام آنها را قرار دهد. همچنین می تواند اطلاعات بیشتری را از تصاویر دریافتی از تلفن های هوشمند بگیرد و به گفته ی گوگل این قابلیت هم اکنون بیش از پیش کاربردی شده است.

استفاده از google shopping

شکل این یک میلیارد آیتم، از کالاهای موجود در google shopping گرفته شده، بنابراین نمی تواند شامل تصویر بسیاری از اشیاء غیرقابل خرید مثل کنسول بازی مدل سال ۱۹۹۰ یا نسخه ی اول یک کتاب کمیاب باشد. اما می تواند دامنه ی گسترده ای از چیزهایی که ممکن است شخصی در مورد آن کنجکاو شود را پوشش دهد.

اتصال خودکار به وای فای

گذشته از اشیاء قابل خرید، گوگل لنز می تواند اشخاص، نام شبکه های وای فای و اشکال هندسی و سایر موارد را شناسایی کند. قابلیت اتصال خودکار به وای فای با استفاده از تصویر یک لیبِلِ router نیز در کنفرانس I/O در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و در همان سال امکان کپی کردن اطلاعات از کارت ویزیت و اضافه کردن این اطلاعات به به لیست مخاطبان هم اضافه شد.

مطالعه
بلاک چین به زبان ساده

برای دانلود این برنامه می توانید از این لینک استفاده کنید.

منبع:theverge.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید