مایکروسافت چند روز پیش آپدیت تجمعی جدیدی را ارائه کرده است. این آپدیت تجمعی، برای ورژن های پشتیبانی شده سیستم عامل خودش بود. البته این شرکت آپدیتی برای نسخه ی آخر ویندوز ۱۰، یعنی ورژن ۱۸۰۹، در آن زمان منتشر نکرد.

مجموعه آپدیت های منتشر شده برای نسخه ی ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰ شامل رفع نقص Windows Media Player و چند مورد از Patch های امنیتی نیز هست، از جمله:

-حل مشکلی که هنگام مشاهده ی فایل های خاص مانع استفاده از Seek Bar در Windows Media  می شود. این مشکل روی پخش نرمال اثری نمی گذارد.

– آپدیت های امنیتی برای windows authentication، موتور کدنویسی مایکروسافت، اینترنت اکسپلورر، پلت فرم اپلیکیشن های ویندوز و چارچوب ها، فضای ذخیرها سازی و فایل سیستم های اندروید، شبکه ی وایرلس ویندوز، Windows Kernel، Microsoft Edge و غیره.

این آپدیت هیچ مشکل شناخته شده ای را شامل نمی شود. اما مایکروسافت گفته که این شرکت تا سال ۲۰۱۹ به خاطر تعطیلات، هیچ آپدیت دیگر و انتشاری برای ویندوز ۱۰ نخواهد داشت.

مایکروسافت همچنین برای نسخه های ۱۸۰۳، ۱۷۰۹، ۱۷۰۳ و ۱۶۰۷ ویندوز ۱۰ هم آپدیت هایی را منتشر کرده است. توجه کنید که هر دو نسخه ی ۱۷۰۳ و ۱۶۰۷ دیگر برای SKU های ویندوز ۱۰ برای کاربران در دسترس نیستند. بنابراین اگر هنوز از نسخه های قدیمی ویندوز استفاده می کنید باید آن را به نسخه ی جدیدتر ویندوز ۱۰ آپدیت کنید.

منبع: thurrott.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

مطالعه
مایکروسافت تا یک سال دیگر پشتیبانی Windows 7 را قطع خواهد کرد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید