اینستاگرام قابلیت جدیدی را که مدت های زیادی است کاربران منتظر آن هستند بالاخره معرفی کرد. این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد که پست های خود را در اکانت های دیگرشان همزمان به اشتراک بگذارند. البته این قابلیت هنوز محدودیت هایی دارد:

کاربران این اپلیکیشن می توانند یک پست را در هر چند اکانتی که تحت کنترل دارند به صورت همزمان ارسال کنند. به این کار اصطلاحاً Regram کردن گفته می شود.

این قابلیت جدید برای اینفلوئنسر هایی که در اینستاگرام فعالیت تجاری یا تبلیغاتی انجام می دهند ویژگی بسیار مطلوب و کاربردی خواهد بود.

برای انجام این کار آپشنی به نام Post to other accounts در بخش آپشن های اینستاگرام وجود دارد که کاربر می تواند با انتخاب آن فرآیند Regram کردن را اجرایی کند.

به گفته ی کمپانی مالک اینستاگرام به زودی این قابلیت برای کاربران iOS نیز پیاده سازی خواهد شد.

یکی از مقامات این کمپانی اعلام کرد: “ما در حال تکمیل این قابلیت هستیم تا تجربه ی بهتری از کار با آن را به مخاطبان خود ارائه نماییم تا بتوانند به راحتی پست های خود را همزمان در چند اکانت به اشتراک بگذارند.”

مشخص نیست که این آینده ی نزدیک برای کاربران اندروید دقیقا چه زمانی خواهد بود اما به زودی نسخه ی کامل شده ی این قابلیت را دریافت خواهند کرد.

پیش از این گفته ها حاکی از این بود که این فرآیند چیزی شبیه Retweet کردن در توییتر است که در آن می توان از اکانت های دیگر پست های خود را در اکانت های دیگر به اشتراک گذاشت. اما این مقام کمپانی گفت چنین چیزی در برنامه پیشبردی پلت فرم اینستاگرام وجود نداشته است. البته آپشنی برای ایمپورت کردن تصاویر از Google Photos به وسیله ی یک میانبر ممکن است وجود داشته باشد. اما گفته شده که این آپشن نیز فعلا فقط روی اندروید تست می شود.

مطالعه
معرفی قابلیت جدید اینستاگرام Close Friends list

منبع: independent.co.uk

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید