در Galaxy S10 دیگر نیاز نیست فکر کنید که کدام عکس ها را حذف کنید!

سامسونگ قصد دارد حافظه ای در حد حافظه ی PC را در یک تلفن هوشمند به کاربرانش ارائه کند.

این کمپانی کره ای روز سه شنبه اعلام کرد که تولید انبوه eUFS) embedded Universal Flash Storage) یک ترابایتی را آغاز و حافظه ی نسل قبلی گوشی های هوشمند خود را در محصول جدید خود دوبرابر کرده است و گامی نوین در عرصه ی این صنعت برداشته است.

به گفته ی سامسونگ ساختار این گوشی بیشتر حالتی مثل Notebook را به نسل جدید تلفن های هوشمند می بخشد. این کمپانی اظهار داشته با این حافظه ی یک ترابایتی درونسازی شده کاربران می توانند تا ۲۶۰ ویدیوی ۱۰ دقیقه ای با کیفیت ۴K را در گوشی خود ذخیره کنند. این مقادیر را باید با ۱۳ ویدیو در همین سایز مقایسه کرد که می توان روی حافظه ی ۶۴ گیگابایتی که به طور وسیع روی اکثر گوشی های هوشمند پیشرفته به کار گرفته می شود.

این کمپانی همچنین وعده داده است که انتقال داده نیز در این گوشی سرعت بسیار بیشتری به اندازه ی ۱۰ برابر نرخ انتقال در کارت حافظه ی Micro SD خواهد داشت.

همه ی تولیدکنندکان تلفن های هوشمند همواره به دنبال ایجاد یک تکنولوژی نوین در عرصه ی این بازار شلوغ هستند و هر ساله دستگاه هایی با دوربین ها و عمر باتری بهتر را روانه ی بازار می کنند. اما با افزایش کیفیت عملکرد دوربین ها و تکنولوژی تصویر برداری تقاضا برای فضا و گنجایش بیشتر برای ذخیره ی این تصاویر با کیفیت و ویدیوهای ۴K نیز افزایش می یابد.

مطالعه
سامسونگ ویدیویی برای معرفی رابط کاربری جدید خود به نام One UI منتشر کرد

شایعات علاوه بر موضوع حافظه ی یک ترابایتی Galaxy S10 سامسونگ، حاکی از چهار دوربین عقب و دو دوربین جلو نیز هست.

به گفته ی سامسونگ، این کمپانی قصد دارد در نیمه ی اول سال ۲۰۱۹ تسهیلات ارائه محصولاتش را بیشتر کند و تقاضای بسیار شدید تولید کنندگان دستگاه های موبایل سراسر جهان برای دریافت حافظه ی یک ترابایتی eUFS را صد در صد پاسخگو باشد.

منبع: cnet.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید