Ember Wave به عنوان راهی هوشمندانه برای رسیدن به راحتی در حال رقابت با دستگاه های مشابه در جهت افزایش آسایش از طریق ثبت چگونگی دریافت دمای بدن ماست.

ویژگی های متمایز کننده ی کلیدی

کنترلرهای گرما و سرما

بندها فلزی دور مچ

اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند

عمر زیاد باتری

قیمت و تاریخ ورود به بازار Ember Wave

Ember Wave که هم اکنون در ایلات متحده امریکا به قیمت ۲۹۹ دلار در دسترس است فعلا در برخی مناطق دیگر پخش نشده اما کمپانی تولید کننده آن در پی توزیع جهانی آن است.

Ember Wave چیست؟

دمای بدن معمولا موضوع منحصر به فردی است، ممکن است فردی در اتاقی که دیگران احساس گرمای زیادی در آن دارند احساس سرما کند و این همان چیزی است که Ember Wave وظیفه ی تنظیم آن را دارد. این گجت پوشیدنی می تواند چگونگی دریافت دما توسط بدن شما را کنترل کند.

این دستبند که توسط سه نفر از فارغ التحصیلان MIT ساخته شده برای شخصی سازی دما برای افراد طراحی شده است. این دستنبد که در حال حاضر در ایالات متحده موجود است با هدف تغییر دمای بدن ساخته نشده بلکه بیشتر چگونگی دریافت گرما توسط بدن را کنترل می کند. استفاده از این دستبند مثل این است که در هوای گرم، یک قالب یخ را نزدیک مچ دستتان بگیرید یا در هوای سرد یک لیوان قهوه ی داغ را در دستتان نگه دارید.

Ember Wave را می توان به گونه ای تنظیم کرد که مقدار کمی از گرما یا سرما را تولید کند اما بخش هوشمند عملکرد این ابزار آنجاست که دما را در امواج اعمال می کند. به گفته ی کمپانی تولید کننده، استفاده از امواج به پروسه ی عملکرد این ابزار کمک می کند: بدن شما به مقدار ثابتی از گرما عادت و اثر آن را خنثی می کند.

مطالعه
7 واقعه ی انقراضی که در صورت رخداد می تواند حیات را در زمین نابود کند!

تحقیقات نشان می دهد که استفاده از Ember Wave به مدت سه دقیقه برای دریافت ۵ درجه فارنهایت تغییر دما کافی است.

منبع: trustedreviews.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید