کارهای ورزشی اینتل را می توان در بهترین لیگ های سراسر دنیا دید، از MLB و NBA و NFL در ایالات متحده گرفته تا تورنمنت فوتبالی لالیگای اسپانیا!

در چند سال اخیر اینتل سعی کرده بازی ها را برای طرفداران فوتبال جذاب تر کند و برای این کار از تکنولوژی های به کار رفته در دوربین ها استفاده کرده است که آپشن های نمایشی بیشتری را در اختیار مردم می گذارند و از جمله آنها می توان به دیدن مسابقات به صورت واقعیت مجازی یا بازپخش ۳۶۰ درجه ویدیویی بازی اشاره کرد. و اکنون اینتل تصمیم گرفته این تکنولوژی را به لیگ انگلیس نیز بیاورد. اینتل با همکاری باشگاه های آرسنال، منچستر سیتی و لیورپول قصد دارد به کار گیری تکنولوژی True View خود را در استادیوم های این تیم ها آغاز کند تا هر مسابقه ای را بتوان از هر زاویه ای ضبط کرد.

این به آن معناست که از ۱۰ مارس پشتیبان های این تیم ها می توانند بازی های آنها را به صورت چند زاویه ای ببینید و از قابلیت Bird’s Eye هم برای دیدن بازیکن ها و حرکات آنها در زمین بهره مند شوند. به عنوان مثال با Laser Wall تماشاچیان می توانند تصویری واضح و شفاف از موقعیت بازیکن را مشاهده کنند. این قابلیت برای بررسی آفساید ها یا دیگر مواردی از این دست بسیار کاربردی است. True View که توسط اینتل به کار گرفته شده است دارای ۳۸ دوربین ۵K Ultra HD است. با افزوده شدن این قابلیت جدید، تیم های آرسنال، منچستر سیتی و لیورپول می توانند ویدیوهای خود را از True View مستقیما در رسانه های اجتماعی چند ساعت بعد از بازی پخش کنند.

مطالعه
دسترسی ِ بیش از نیمی از مردم جهان به اینترنت!

اینتل می گوید درگاه همکاری ما با دیگر تیم ها مانند منچستر یونایتد بسته نمی شود اما فعلا تمرکز ما بر این است که از کارکرد کامل و بی نقص True View برای آرسنال، لیورپول و منچستر سیتی مطمئن شویم.

مدیر کل بخش ورزشی اینتل می گوید: “تجربیات جدید و جذاب نمایشی هر روزه در حال رشد هستند و موقعیت های بهتری را برای تیم های ورزشی و لیگ ها فراهم می کنند تا نظر طرفداران را جلب کنند. ما این شانس را داریم که تجربه تماشاچیان از تماشای بازی بهترین لیگ های جهان را با تکنولوژی پیشگام و برجسته ی خود تغییر دهیم.”

منبع: engadget.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید