از آزمایشگاه هایی که حرکت های عضلانی دستان بازیکنان را اندازه گیری می کنند تا کارخانه های کوچکی که از این حرکات برای ساخت نمونه ی مشابه استفاده می کنند!

از این آزمایشگاه ها برای ایجاد همه چیز از کنترلر Xbox گرفته تا تبلت های Surface استفاده می شود.

این ساختمان مخفی دارای چاپگرهای سه بعدی خاص خود و فروشگاه رنگ و ماشین های فرز نیز هست.

طراحان قادر هستند که نسخه ی اول را ایجاد و برای ساخت کامل به کارخانه ارسال کنند.

کمپ Redmond که در قلب مایکروسافت قرار دارد ساختمانی است که کمتر کسی از کارمندان مایکروسافت می تواند به آن وارد شود. این ساختمان که به ساختمان ۸۷ شناخته می شود خانه ی تیم طراحی سخت افزار مایکروسافت است و ساخته شدن همه ی محصولات این کمپانی از تبلت های Surface تا لپ تاپ و Xbox را به خود دیده است.

Dailymail.com در گزارشی تصاویری کمتر دیده شده از این کارخانه کوچک که روز و شب در حال ساخت قطعات نمونه است را به ما ارائه کرده است.

آزمایشگاه های درون این ساختمان آزمایش هایی را روی کارکنان مایکروسافت نیز انجام می دهند و همه چیز از ریزترین حرکات دست های آنها هنگام جابجا کردن موس تا اسکن های سه بعدی از سرهای آنها را به لطف دوربین ها در اختیار دارند که به آنها کمک می کند تا با بررسی این موارد مثلا قابلیت های لازمه برای تولید یک هدست را به دست بیاورند.

این بخش همچنین یک محفظه مشابه نمونه ی موجود در فیلم های علمی تخیلی نیز دارد که در آن یک صندلی مجهز به ۳۶ دوربین موجود است که همگی به سمت شخص داوطلب قرار میگیرند تا تمام حرکات وی را ضبط کنند همچنین یک اتاق نورپردازی هم برای بازسازی نور هر اتاقی را در اختیار دارند.

مطالعه
ساختار Android Q Beta لو رفت و برخی قابلیت های افزوده ی آن مشخص شد

به علاوه محفظه هایی هم برای شبیه سازی موقعیت صوتی هم وجود دارد که با آن می توان حتی ساکت ترین مکان ها را مشابه سازی کرد.

این آزمایشگاه به گونه ای ساخته شده که طراحان مایکروسافت در آن بتوانند هر سخت افزاری را بسازند و تمام طراحان را دور هم جمع کنند.

یکی از مسئولین که اجازه ی ورود گزارشگران به این بخش را داده می گوید: “وقتی چنین برند پر آوازه ای را برای مایکروسافت ساخته ایم طبیعی است که بخواهیم همه ی آنها را زیر یک سقف جمع کنیم، الهام بخشی که تحت تاثیر دیگر همکاران ایجاد می شود کارکرد ما را واقعا ارتقا می بخشد.”

او ابتدا ما را به آزمایشگاه “فاکتورهای انسانی” مایکروسافت برد.

جان موریس، از اعضای تیم طراحی “فاکتورهای انسانی” گفت: “دامنه ی وسیع تست های آزمایشگاهی برای بررسی رفتاری و حرکتی کارکنان و دیگر افراد است که با کمک اطلاعات حاصله از آن می توانیم در ساخت محصولات تصمیمات بسیار خوبی بگیریم. قدرت بینایی، شنوایی، لامسه، بیان و واکنش های عاطفی را در دامنه ی گسترده ای از قابلیت ها پوشش می دهیم.  ما روی این ویژگی ها کار می کنیم تا بهترین محصول را به مشتری ارائه دهیم، به طور مثال از EEG و سیستم بررسی حرکات چشم برای کشف چگونگی تاثیر تغییر حالت تبلت به دسکتاپ روی حجم عملکرد مغز استفاده می کنیم.”

این شرکت حتی سنسور های کوچک را به همان اندازه موی انسان به عضلات دستان کارکنان تزریق می کند تا دقیقا همان کاری را که هنگام کار یا بازی انجام می دهند، ثبت کند.

مطالعه
مایکروسافت به زودی کورتانا را از نوار جست و جوی ویندوز 10 حذف خواهد کرد.

یکی از اعضای تیم می گوید: “ما می توانیم دقیقا مشخص کنیم عضله چقدر منقبض می شود و از آن برای ساختن محصول بهتر استفاده می کنیم.”

چاپگرهای سه بعدی روز و شب برای کمک به طراحان آماده اند و می توانند اشیا را در هر دو جنس پلاستیک و فلز ایجاد کنند، چیزی حدود ۴۰۰ عدد در روز!

در دیگر بخش ها، ماشین های بزرگتر از نمونه های فلزی ساخته می شوند که شکل های پیچیده ای از بلوک های بزرگ فلز دارند.

این ساختمان همچنین دارای آرامترین مکان روی زمین است، که مایکروسافت در آن صداهای تولیدات خود از صفحه کلید گرفته تا فن ها  را آزمایش می کند.

منبع: dailymail.co.uk

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید