امسال CES فضایی معادل ۲٫۷۵ میلیون فیت مربع را در نمایشگاه لاس وگاس به خود اختصاص داده است. این مساحت چیزی حدود ۶۳ هکتار و یعنی به اندازه ۴۸ زمین فوتبال است. این فضا باید با ۴۵۰۰ نمایشگاه پر شود و برای این کار واقعا باید چیز خاصی برای نمایش وجود داشته باشد.

خوشبختانه شرکت ها هر ساله از نظر شرایط رشد می کنند اگر به تراکم جمعیت نگاه کنید و مردم را دنبال کنید به غرفه های فوق العاده ی CES را پیدا می کنید، این غرفه ها همان جایی هستند که مردم می توانند در آن شگفت زده شوند و همه چیز برای آنها جذاب و الهام بخش باشد. شاید همیشه بهترین محصولات CES را نداشته باشند اما مطمئن هستند که در نمایشگاه چیزهای بسیار عالی می بینند.

LG

LG هیچوقت از نمایشگاه ها جا نمی ماند و امسال هم از این قاعده مستثنا نبود. یک دیوار آبشاری از تلویزیون های OLED در بالای سر و دور بازدیدکنندگان مثل یک موج سهمگین میچرخد و صحنه ای از تصاویر طبیعت را به نمایش میگذارد که همه جا را نورافشانی می کند. البته با عرض پوزش، این همه زیبایی در تصاویر محدود ما نمی گنجد.

Samsung

تلویزیون های Micro LED سامسونگ با اندازه ی ۲۱۹ اینچی هر چیزی بجز آنچه روی صحنه ی نمایش است را تحت شعاع قرار می دهد. در واقع وقتی تصویر خورشید روی این تلویزیون غول پیکر می افتد می بینید که مردم جلوی چشمان خود را  می گیرند.

Google

گوگل امسال فضای نمایشگاهی خود را سه برابر کرده است و علت این موضوع هم مشخص است: تعداد محصولات مربوط به Google Assisstabt امسال واقعا زیاد شده است. با اینکه تعداد گجت های هوشمند گوگل بسیار زیاد بود امسال طبقه ی دومی نیز به شکل پارک سرگرمی ایجاد شده که امکانات Google Assisstant را به نمایش می گذارد.

مطالعه
ویدیوی رسمی معرفی سامسونگ Galaxy S9

Sony

کنفرانس های مطبوعاتی قابل پیش بینی خبری  همچنان هر ساله بدتر می شود، اما غرفه آن بسیار زیبا است. لوگوی بسیار بزرگ سونی در بالای غرفه افراد زیادی را برای گرفتن سلفی به خود جذب می کند و محصولات زیادی نیز وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند کار با آنها را تجربه کنند. البته سامسونگ اصلا بخاطر استفاده از ارتباطات خود با بازیگران، کارگردانان، عکاسان، نوازندگان و ستارگان برای بالا نگه داشتن خود در صحنه خجالت زده نیست.

منبع: digitaltrends.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید