آخرین تصاویر منتشر شده از Nokia 9 Pure View نشان می دهد که این گوشی هوشمند جدید در پایان فوریه منتشر خواهد شد. سه قابلیت اصلی این گوشی در تصاویر به وضوح مشخص است و تایید می کند که آنچه در مورد این پرچمدار گفته می شد درست است.

این اولین مرتبه ای است که کمپانی HMD از برندینگ Pure View استفاده می کند. البته ما هنوز باید منتظر دیدن خروجی این دوربین باشیم اما کمپانی تولید کننده پیوسته در حال مانور دادن روی سخت افزار و نرم افزار این گوشی است. تصاویر دیگر نشان می دهد که Pure View فاقد سنسور اثرانگشت در طراحی خارجی خود است که این موضوع بحث را دوباره به سنسور بیومتریک درونسازی شده در صفحه نمایش ۵٫۹۹ اینچی باز میگرداند.

در نهایت، خود صفحه نمایش بدون لبه است و در عوض در بالا و پایین آن لبه های مشخصی وجود دارد که به وسیله ی آنها بتواند بالا و پایین گوشی، سنسورها و اسپیکر را تشخیص داد. این ویژگی میان این گوشی و گوشی های نسل جدید فاصله ای ایجاد می کند چرا که در گوشی های نسل جدید معمولا حداکثر فضا را به صفحه نمایش اختصاص می دهند و دوربین ها را نیز با ظرافت بالایی بدون بیرون زدگی طراحی می کنند.

البته حالا سوال این است که آیا این معایب کوچک را می توان در مقابل برجستگی های دوربین این گوشی که قابلیت زوم ۱۰ برابر اپتیکال را دارد و لنز Ultra wide با قابلیت در برگیری فضای بیشتر در کادر تصویر و دوربین Monochrome با توان افزایش جزئیات موجود نادیده گرفت؟

مطالعه
گوشی آینده ی سامسونگ روی مچ بسته می شود!

منبع: forbes.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید