در این مطلب قصد داریم با مقایسه ی ۸ مورد از برترین آنتی ویروس های موجود به شما در محافظت و ایمن نگه داشتن کامپیوتر یا سیستم مک کمک کنیم. بهترین نرم افزار آنتی ویروس باید شامل از بین برنده ی ویروس، امنیت اینترنت، محافظت در برابر بد افزارها و همینطور حذف کننده ی Spyware باشد. برای داشتن بهترین انتخاب در این زمینه، مطالب کارشناسی ما را مطالعه کنید.

در زیر لیست ۸ آنتی ویروس برتر را به ترتیب از اول تا هشتم به همراه ویژگی های اصلی هر یک از آنها مشاهده می کنید:

McAfee

بهترین پیشنهاد تخفیف سال ۲۰۱۹ با ۵۰ درصد تخفیف

بهترین نرخ جستجو و حذف

ضد سرقت و محافظ فایل

 

Norton

محافظت از تمام دستگاه های کاربر

نرخ حذف عالی

۵ لایه حفاظتی ابداعی

 

INTRUSTA

اسکن های برنامه ریزی شده

محافظت در برابر ابزارهای تبلیغی مزاحم

قابلیت کنسل کردن در هر زمان دلخواه

 

Trend Micro

امنیت وب و ایمیل

گارانتی بازگشت هزینه

۵ گیگابایت بک آپ در ابر

 

BullGuard

۷/۲۴ پشتیبانی

نرخ جستجوی عالی

Spam filter رایگان

 

Panda

نسخه ی Trial رایگان

محافظت لحظه به لحظه

گارانتی بازگشت هزینه

 

Kaspersky

محافظت کامل

پشتیبانی فنی رایگان

 

Bitdefender

حافظه ی آنلاین رایگان

۷/۲۴ خدمات مشتریان

 

رایج ترین سوالات در مورد آنتی ویروس:

آیا من به آنتی ویروس نیاز دارم؟

کامپیوتر یا تلفن همراه شما در صورت مجهز نبودن به نرم افزارهای با کیفیت آنتی ویروس در معرض انواع خطرات از جمله ویروس ها، بد افزارها و دیگر مواردی از این دست خواهد بود. این تهدیدات دیجیتال توسط هکرها برای دسترسی پیدا کردن به دستگاه شما و به سرقت بردن، تخریب کردن، یا حذف اطلاعات حساس به کار گرفته می شوند. آنها با روش های مختلفی مثل دانلود برنامه ها، لینک های آلوده، ایمیل ها و دیگر موارد، می توانند به کامپیوتر یا تلفن همراه شما دسترسی پیدا کنند.

مطالعه
ویژگی های گوشی سامسونگ Galaxy S10

 

چه انتظاراتی را می توان از یک آنتی ویروس داشت؟

آنتی ویروس های بسیار زیادی در بازار وجود دارد و بنابراین انتخاب یک آنتی ویروس خوب می تواند کار دشواری باشد. بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس به کاربران خود خدماتی مانند محافظت لحظه به لحظه در برابر ویروس ها، Spyware ها، بد افزارها و همینطور نرخ خوبی از جستجو و حذف این موارد را ارائه می کنند. توجه به تعداد دستگاهی که می خواهید مورد محافظت قرار گیرند و اینکه میخواهید از سیستم کار یا شخصی محافظت کنید نیز اهمیت زیادی دارد.  در نهایت به دیگر فاکتورها از جمله قیمت، پشتیبانی آنلاین و وجود یا عدم وجود امکان تست نرم افزار قبل از خرید نیز توجه کنید.

 

بهترین آنتی ویروس برای PC چیست؟

نرم افزارهای زیادی در بازار وجود دارد و یافتن نرم افزار ایده آل به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. یکی از معروف ترین آنتی ویروس هایی که ممکن است بخواهید امتحان کنید McAfee است که در تست های آزمایشگاهی امتیازات خوبی کسب کرده است.

 

بهترین آنتی ویروس برای Mac چیست؟

یکی از بززرگترین و بدترین سوئ تفاهم هایی که در مورد محافظت از سیستم ها توسط آنتی ویروس وجود دارد این تفکر است که سیستم های Mac و سیستم های Apple نیازی به آنتی ویروس ندارند. این حرف کاملا اشتباه است و اگر مراقب دستگاه خود نباشید خیلی زود به دردسر خواهید افتاد. اگرچه همه ی آنتی ویروس ها با Mac و iPhone سازگاری ندارند اما هنوز هم نمونه هایی برای این دستگاه ها وجود دارد. McAfee و Norton فقط دو مورد از آنتی ویروس های بسیار عالی هستند که با این دستگاه ها سازگاری دارند و بهترین عملکرد را به کامپیوتر و دستگاه شما هدیه می کنند.

مطالعه
کدام دستیار هوش مصنوعی از بقیه هوشمندتر است؟

منبع: antivirus.thetop10sites.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید