اعتماد به نفس یکی از چیزهایی است که هوآوی در آن اصلا کمبودی ندارد. یکی از مدیران هوآوی در سال ۲۰۱۶ اعلام کرده بود که این کمپانی از سامسونگ و اپل پیشی خواهد گرفت و به بزرگترین تولید کننده ی تلفن همراه هوشمند در جهان تبدیل خواهد شد. از آن زمان تا کنون این کمپانی این هدف خود را بارها به رخ کشیده و سال گذشته بیش از ۲۰۰ میلیون  دستگاه فروش داشته است. آنچه ماجرا را تاثیرگذارتر می کند این است که هوآوی به طور کلی هیچ کاری با ارتباط دهنده های ایالات متحده ندارد.

علیرغم اینکه هوآوی بخاطر شایعه هایی که در مورد سرقت اطلاعات کاربران توسط گوشی های این کمپانی به گوش می رسد در بین مردم کمپانی منفوری است اما همچنان این هدف را پیش گرفته که در سال جاری سامسونگ را پشت سر گذاشته و به بهترین و بزرگترین کمپانی تولید تلفن همراه هوشمند در جهان تبدیل شود. به گزارش دیجی تایمز، هواوی برای فروش بالای ۲۵۰ میلیون تلفن همراه در سال جاری و ۳۰۰ میلیون در سال آینده برنامه ریزی کرده است. سال گذشته هوآوی با چند مورد از تلفن های همراه پیشتاز که در میان بهترین های این صنعت بودند موفقیت خود را اثبات کرد، Huawei P20 Pro، حالت سه دوربینه را معرفی کرد و Huawei Mate 20 Pro که باید در ایالات متحده به جایگاه فوق العاده ای برسد.

واحد طراحی چیپست Hisilicon هوآوی از شرکای خود خواسته است که گنجایش را افزایش دهند، این کار در حال انجام است تا به هوآوی کمک کند که تاج بهترین گوشی هوشمند سال را بر سر بگذارد. به گزارش IDC سامسونگ در سال ۲۰۱۸ حدود ۲۹۲٫۳ میلیون عدد گوشی هوشمند فروخته و بر اپل که ۲۰۸٫۸ میلیون عدد فروش داشته پیشی گرفته است. هوآوی هم که با ۲۰۶ میلیون مورد فروخته شده در جایگاه سوم قرار دارد. با اینکه هدف فروش هوآوی برای امسال، ناممکن به نظر می رسد اما جریان ها به نفع این کمپانی پیش می رود. سال گذشته فروش تلفن هوشمند سامسونگ ۸ درصد کاهش داشت و اپل نیز نسبت به سال قبل ۳٫۲ درصد کمتر فروخت. اما هوآوی با ۳۳٫۲ درصد رشد بیشترین رشد را داشت. اگر این جریان ها امسال هم ادامه پیدا کند هوآوی به آرزوی خود یعنی تبدیل شدن به بزرگترین کمپانی تولید تلفن همراه هوشمند در جهان، خواهد رسید.

مطالعه
مارک زاکربرگ قصد دارد یک رابط کاربری "مغز-کامپیوتر" بسازد که افکار شما را بخواند و خواسته هایتان را گزارش کند

منبع: phonearena.com

مترجم: سیده مینا سیدصالحی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید