کاربرد نرم افزار اکسس چیست؟

به اشتراک گذاشتن اطلاعات ضروری شرکت طوری که تمامی اعضای سازمان به سادگی بتوانند هر آنچه که مورد نیاز دارند را از این بانک اطلاعاتی برداشت کنند به وسیله نرم افزار اکسس انجام می پذیرد. موضوع بسیار مهمی که در ارتباط با آموزش اکسس به صورت حرفه ای وجود دارد کدنویسی VBA می باشد که حتما در این دوره آموزشی باید قرار داده شود. در واقع به وسیله نرم افزار اکسس یک پایگاه داده اطلاعاتی حاوی فرم ها، جداول و کوئری مورد پیاده سازی قرار می گیرد.

اطلاعات ضروری یک شرکت ناشی از سال ها تحقیق و تجربه به دست می آید و برای این که این اطلاعات مهم را از دست ندهیم ناچار به استفاده از این نرم افزار هستیم. کاربرد نرم افزار اکسس در شرکت های دانش بنیان، سازمان های بزرگ و متوسط و حتی صنایع تولیدی بسیار قابل مشهود است.

دوره آموزش  اکسس

اما شرکت دیجی تاتس با همکاری کارشناسان متخصص در این زمینه اقدام به برگزاری دوره آموزش اکسس کرده است.

در این دوره، با نحوه ایجاد پایگاه داده با استفاده ازAccess 2016 ، به منظور نگهداری کارآمدتر از داده ها، آشنا می شوید. آدام ویلبرت، روش استفاده از این برنامه قدرتمند، مانند جمع آوری داده ها جهت ساخت جدول و نحوه اصلاح ردیف ها و ستون ها را به شما خواهد آموخت. همچنین در این دوره، به نحوه ساخت Query، تهیه گزارش، ایجاد فرم ها، استفاده از Macro ها، همگام سازی Access با سایر محصولات Office 2016 و همچنین نگهداری از پایگاه داده ها نیز پرداخته می شود.

در حالت کلی برای ذخیره سازی اطلاعات ضروری یک سازمان دو روش وجود دارد که هر کدام از این روش ها می تواند با توجه به نوع و اندازه سازمان مورد استفاده قرار گیرد. روش اول این که تمامی فایل های طراحی شده به صورت جزء به جزء در دپارتمان های سازمان مستقر شود تا افراد دپارتمان های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند، مورد دوم این که این اطلاعات به شکل یک پایگاه داده اطلاعاتی جمع آوری شوند و در یک مخزن دانش و با کدنویسی مورد استفاده کارمندان سازمان قرار گیرد.

دوره آموزش اکسس به شکل کاملا حرفه ای و تخصصی در سایت دیجی تاتس بارگذاری شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید